MASİAD, Antalya milletvekilleri ile TBMM’de görüştü

MASİAD, Antalya milletvekilleri ile TBMM’de görüştü
Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD) TBMM’de Antalya Milletvekillerini ziyaret ederek, Manavgat’a yapılacak olan hastane, kapalı devre sulama sistemi, Organize Sanayi Bölgesi, öğrenci yurdu, doğalgaz konularını görüştü. 05.12.2019 14:46

Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Mücahit Tatar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM’de Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Tuba Vural Çokal, Cavit Arı, Kemal Çelik’i ziyaret ederek, bazı konularda değerlendirmelerde bulundu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, MASİAD olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Siyaset üstü bir anlayışla Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Kemal Çelik, Cavit Arı ve Tuba Vural Çokal’ı ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Manavgat’ın iktisadi ve sosyal açıdan gelişimi için önemsediğimiz, gündeme getirip takipçisi olduğumuz projeler ve yatırım beklentilerimiz hakkında istişarelerde bulunduk” dedi.


Gündem konularının Yeni Devlet Hastanesi, Ziraat Odası ile beraber takipçisi oldukları ve Manavgat’ta tarım sektörünün gelişimi adına son derece önemli gördükleri “Kapalı Devre Sulama Sistemi” , Organize Sanayi Bölgesi konusu, Nitelikli Lise sayısının artırılması konusunda beklentilerini görüştüklerini ifade eden Başkan Tatar, “MASİAD olarak görev aldığımız yeni fakülteler inşaatı devamında, bölgede elzem olacağını düşündüğümüz öğrenci yurdu ihtiyacı, doğalgaz beklentimiz, Tıbbi Aromatik Bitki yetiştiriciliği konusunda Manavgat’ın alacağı konum başlıklarında değerlendirmelerde bulunduk. İlgili konuların çözümü konusunda önderlik yapan Değerli Milletvekilimiz İbrahim Aydın Beye özellikle teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Programın devamında Milletvekili Tuba Vural Çokal’ın daveti ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile de tanışma fırsatıları olduğunu söyleyen Başkan Tatar, “Kendisine Manavgat’ımızı anlattık ve dernek olarak Manavgat’ın gelişimi adına yaptığımız çalışmalarımızdan bahsettik” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir