MASİAD “Kodlama”da ortak çalışmalarını sürdürüyor

MASİAD “Kodlama”da ortak çalışmalarını sürdürüyor
Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD), Kodlama konusunda yaptıkları çalışmaları sürdürüyor. MASİAD, Kodlama eğitimini önemsediklerini vurgulayarak, Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Tuğra Karademir’in katılımıyla bir istişare toplantısı düzenledi. 01.08.2019 16:24

Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD), Kodlama konusunda çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, MASİAD olarak çocuklarımız ve gençlerimiz için “Kodlama” eğitimini önemsediklerini ve bunu ülke geleceği için milli mesele olarak gördüklerini söyledi.

Başkan Tatar, Kodlama eğitimi konusunda, Manavgat’ta gerek kamu, gerekse özel sektörde eğitim alanında hizmet veren değerli öğretmenlerin bilgi düzeylerini yükseltme adına ortak çalışmalar yapmaya devam ettiklerini belirterek, “Bu bağlamda değerli öğretmenlerimizle beraber, Kodlama eğitimi alanında önemli başarıları ve tecrübesi olan Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği yönetim kurulu üyesi Dr. Tuğra Karademir’in katılımıyla istişare toplantısı düzenledik. Bizleri kırmayıp davetimizi kabul eden, Manavgat’ımızda kodlama eğitiminin kalitesinin yükselmesi adına tecrübelerini ve bilgilerini aktararak işbirliği sözü veren değerli hocamıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir