MASİAD’dan Kaymakam Yiğit’e ziyaret

MASİAD’dan Kaymakam Yiğit’e ziyaret
Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD) yönetim kurulu üyeleri, dernek başkanı Mücahit Tatar ile birlikte Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit’i makamında ziyaret etti.05.02.2019 11:44

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirilen MASİAD genel kurulunda dernek başkanı olarak seçilen Mücahit Tatar, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit’i makamında ziyaret etti.

Kaymakam Yiğit’e görevi devraldıktan sonra nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, Kaymakam Yiğit’e dernek ve 2019 yılı çalışma programları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Yiğit, Manavgat’ın turizm ve tarım sektörlerinde Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olduğuna dikkat çekerek, iş insanlarının gayretli çalışmaları neticesinde Manavgat’ın ekonomik anlamda ilerleyeceğini ve bu vesileyle de Türkiye’nin büyüyerek gelişmesine katkı sunacağını belirtti.

Sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, günün anlamına özel olarak Kaymakam Yiğit’e bir Atatürk portresi hediye ederken, toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir