MANAVGAT SATIN ALMA MÜDÜRLERİ PLATFORMU KURULDU

MANAVGAT SATIN ALMA MÜDÜRLERİ PLATFORMU KURULDU
Merkezi Manavgat’ta bulunanotel satın alma müdürleri bağımsız bir platform oluşturdu.“Manavgat Satın Alma Müdürleri Platformu” ismini taşıyan oluşum, Derya Sebze Meyvenin düzenlediği motivasyon gecesinde kamuoyuna açıklandı. 10.04.2019 16:09

Platformun sözcüleri Mustafa Ali Bulut ve Serkan Karalar Manavgat merkezli turizm tesislerinde görev yapan 45 satın alma müdürü ile çıktıkları yolda büyüyerek tedarikçi firmalar ile oteller arasında sağlam köprüler kurmak istediklerini kaydetti.

Platformun iki sözcüsünden biri olan Serkan Karalar platformun kuruluş amaçları hakkında bilgi verdi

Şu an platformda 45 katılımcı olduğunu, bu sayının giderek büyüyeceğini, hızlı hareket etmek istemediklerini ifade eden Karalar, “Çünkü öncelikle amacımızı anlatmalıyız ve bizimle birlikte yürümek isteyen insanları platformumuza dahiletmek istiyoruz. Platformumuz günden güne genişliyor bugün de Derya Sebze Meyvenin düzenlemiş olduğu motivasyon etkinliğinde platform üyesi olmayıp bugün dahil olan katılımcılar var. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. Biz zaten bu konuda geçmişten gelen bir tecrübeye sahibiz. Birçok eğitimde, birçok ortamda birlikte hareket ettik”dedi.

MANAVGAT’I KALKINDIRMAK İSTİYORUZ

Manavgat Satın Alma Müdürleri Platformu sözcülerinden Mustafa Ali Bulut ise platformun öncelikli amacının Manavgat bölgesinde görev yapan tüm satın alma müdürlerini bir arada toplayarak bir aile ortamı oluşturmak istediklerini kaydetti. Bulut şu açıklamalarda bulundu:

“ Manavgat bölgesini kalkındırmak istiyoruz. Çünkü Manavgat bölgesinde faaliyet gösteren otelcilerimizin birçoğu değişik yerlerden ürün alıyorlar. Platformumuzun ilk amaçlarından biri Manavgat firmalarını ziyaret ederek onlara eksiklikleri hakkında bilgi vererek onlarla daha fazla yakınlaşmak olacaktır. Platformumuz Manavgat firmalarının otellere tedarik sağlayan Antalya merkezli ve ulusal firmalarla rekabet edebilir noktalara gelmesinde aktif rol oynayacaktır.”

ÖNCE MANAVGAT

Platformun çok yeni olmasına rağmen çevre ilçelerden katılım noktasında talepler olduğunu kaydeden Serkan Karalar “Öncelikle Manavgat’ta yapacağımız faaliyetler ve eğitimlerle kendimizi kanıtlamak istiyoruz daha sonra gelen talepler noktasında yol haritamızı çizeceğiz”  dedi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Manavgat Satın Alma Müdürleri Platformu hem otellerin hem de tedarikçi firmaların yararına çalışmalar yürüteceğinin altını çizen Mustafa Ali Bulut platform aynı zamanda düzenleyeceği eğitimlerle üyelerinin ufkunu açacağını kaydetti. Bulut, platformun sadece satın alma müdürlerinden oluşmadığını Mutfak şefleri ve H/K yöneticilerini de kapsadığını belirtti. Mustafa Ali Bulut, “Manavgat merkezli turizm sektörü bünyesindeki dernek ve sivil toplum kuruluşları ile hep birlikte hareket ederek büyük bir aile olmak istiyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir