Manavgat MYO öğrencilerinden birincilik kupası

Manavgat MYO öğrencilerinden birincilik kupası
Manavgat MYO öğrencilerinden birincilik kupası13.03.2018 15:49

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu (MYO) Aşçılık Programı öğrencileri Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu tarafından düzenlenen 8. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’ndan madalyalarla döndü.

 

8. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’nın üniversite kategorisinde 4 ekip 12 öğrenci ile yarışan Akdeniz Üniversitesi Manavgat MYO öğrencileri, toplam 9 altın madalya ve 3 gümüş madalya kazandı. Yarışmada 1. olan ekipten Cemre Örten, Serkan Kaçmaz, Gencay Şentürk altın madalya ve 1.lik kupasını kazanırken, Esra Güzelant, Sadık Uğur Uysal, Beyza Abbas, Umut Berber, Alperen Taşpınar, Cuma Altıntaş altın madalya, Yasin Acar, Mustafa İlkan, Fatma Nur Karakuş ise gümüş madalya kazandı. Ayrıca katılan tüm öğrenciler katılım sertifikası aldılar.

 

EN İYİ ÜNİVERSİTE ÖDÜLÜ

En iyi üniversite birincilik kupasını okul müzesine kazandıran öğrencilerle gurur duyduğunu söyleyen Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hakan Sert, yarışmada emeği geçen öğretim elemanları ve öğrencilere teşekkür etti.

 

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir