Manavgat Belediyesi Taşağıl’da iftar verdi

Manavgat Belediyesi Taşağıl’da iftar verdi
Manavgat Belediyesi her yıl Ramazan ayında Atatürk Kültür Merkezi önünde verdiği iftar yemeklerine 9 mahalle ekledi. Başkan Sözen, “Birlik ve beraberliğimizin doruğa çıktığı iftar buluşmamıza katılan tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.11.05.2019 13:45

Manavgat Belediyesi Taşağıl Mahallesi’nde iftar yemeği verdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, her yıl Ramazan ayında Atatürk Kültür Merkezi önünde verdiği iftar yemeklerine bu yıl 9 mahalleyi daha ekledi.

Başkan Sözen, Belediyenin imkanlarını tüm halkla paylaşmak vazifeleri olduğunu belirterek, “Bu yüzden her yıl Ramazan çadırı oluşturup lokmamızı paylaşma ihtiyacı hissediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayını birlik, beraberlik içinde geçirmekten son derece mutluyuz. Ramazan ayında Atatürk Kültür Merkezi önünde her gün 3 bin kişiye iftar verirken aynı zamanda da 9 büyük mahallemizde de kuracağımız iftar çadırlarımızla halkımızla buluşup kucaklaşacağız. Taşağıl Mahallesi Kapalı Pazar Yeri'nde vatandaşlarımızla huzur içinde hep birlikte iftarımızı yaptık. Birlik ve beraberliğimizin doruğa çıktığı iftar buluşmamıza katılan tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir