MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 3 ÖDÜL BİRDEN

MANAVGAT BELEDİYESİ’NE 3 ÖDÜL BİRDEN
İnsan odaklı, sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerini hayata geçiren Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 4. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 3 ödüle birden layık görüldü.rnrn 23.11.2018 14:50

Manavgat Belediyesi burnyıl; ‘İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler’ kategorisinde ‘Toros Kadınları EmekrnPazarı Projesi’ ve ‘Çevre Koruma,Peyzaj,Planlama,Tasarım ve Uygulama Projeleri’rnkategorisinde ‘Antik Side Kentsel Tasarım Projesi’ ile 1’incilik ödüllerinernlayık görülürken, ‘Altyapı Çalışmaları’ Kategorisi’nde ‘Nehir Boyu Bisiklet’rnçalışması ile 2’ncilik ödülü almaya hak kazandı.

rnrn

 “BU ÖDÜLÜN YERİ AYRI”

rnrn

 MimarrnSinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Akdeniz Belediyeler Birliği ProjernYarışması’na  24 belediye 5 kategoride 83rnproje ile katıldı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ödül töreninde yaptığırnkonuşmada; “Öncelikle böylesine nezih bir ortamda sizler gibi dostlarla birrnarada olmaktan duyduğum mutluluğu, gururu ifade etmek istiyorum. Çok özel, çokrngüzel bir gün. Son derece önemsiyorum. Seçim arifesinde yüreklice, cesaretlicernemeği ortaya çıkaran Akdeniz Belediyeler Birliği ailesine teşekkür hepimizinrnborcu. Belediye Başkanlarını kamçılayan, teşvik eden bu ödüller son derecernönemlidir. Böylesine liyakatli, mesleğinde uzman insanları bir araya getirenrnbaşta Birlik Başkanımız olmak üzere, kıymetli yöneticilerimize, emeği ön planarnçıkaran çok değerli hocalarıma yürekten teşekkür ediyorum. Benim için bu ödülünrnbir önemi daha var. Bu zamana kadar, mesai arkadaşlarımla beraber birçok ödülrnaldık fakat bu ödül benim için yeri ayrı. Bu birliği, Akdeniz BelediyelerrnBirliği ailesini büyüten, bu noktalara getiren arkadaşlarımızın verdiği burnbölgesel ödülün benim için bir özel tarafı var. Bu emeğe teşekkür ederken, burnbirliğin ilk kurulma anında kurucu üyesi olan rahmetli babam Manavgat BelediyernBaşkanı İbrahim Sözen’in arkasından bu birlikten ödül alıyor olmak benim içinrnayrı bir gurur. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, onlar adına vernbize emek veren Manavgat halkı adına alıyorum” diye konuştu.

rnrn

HABER MERKEZİ

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir