Manavgat’ta ücretsiz nehir turu başladı

Manavgat’ta ücretsiz nehir turu başladı
Manavgat’ta ücretsiz nehir turu başladı 11.07.2017 15:37

Manavgat Belediyesi, “Nehir Otobüsü” projesi kapsamında, ücretsiz nehir seyahatiyle Manavgat halkını denizle, buluşturuyor. Nehirden denize hareket edecek olan ücretsiz bot seferleri başladı.

 

Manavgat Belediyesi tarafından bu yıl 3’ncüsü hayat geçirilen“Nehir Otobüsü” projesi, ücretsiz nehir turuyla, Manavgat halkını denizle, ırmak kıyısındaki otellerde konaklayan turistleri de kentle buluşturuyor. Manavgat halkını denizle, turistleri de kentle buluşturacak bu önemli proje, hem kent ekonomisi ve turizmde canlılık yaratacak, hem de vatandaşları memnun edecek.

 

BOĞAZ MEVKİİ’NE KADAR GİDEBİLECEK

11 Temmuz itibariyle başlayan projeye göre Manavgat halkı, belirlenen saatlerde kent merkezinde Tarihi Köprü altından veya Zindan Kalesi’ndeki belediye duraklarından ücretsiz hizmet verecek olan bota binerek, nehir seyahati ile ırmağın denizle buluştuğu Boğaz Mevkii’ne kadar gidebilecek. Aynı şekilde ırmak kıyısında yer alan otellerdeki turistler de nehirdeki yolculukla kent merkezine gelecek. 2 ay sürecek olan Nehir Otobüsü Projesi kapsamında 8.5 km’lik nehir güzergahında vardiyalı olarak iki adet bot tekne, yolcu transferini sağlayacak.

 

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir