Manavgat’ta mevsimlik çiçek dikimi yapılıyor

Manavgat’ta mevsimlik çiçek dikimi yapılıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hizmet Birimi ilçe genelinde mevsimlik çiçek dikim çalışması yapıyor. Manavgat’ın güzelliğine güzellik katmak ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla sürdürülen çalışmalar beğeni topluyor. 05.12.2019 14:52

Daha yeşil ve daha güzel bir Manavgat için çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Manavgat Hizmet Birimi Ekipleri ilçedeki caddeler, meydanlar, bahçeler, kavşaklar, refüjler, yürüyüş yolları ve Türkbeleni Mesire Alanı’nda mevsimlik çiçek dikimi yapıyor.

 

ÇALIŞMALAR TAKDİR TOPLUYOR

Ekipler ilçe genelinde sürdürdüğü mevsimlik çiçek dikiminin yanı sıra ağaçların bakımını da gerçekleştiriyor. Manavgat’ın sahip olduğu doğal güzellikleri ortaya çıkarmak, şehre estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla başlatılan çalışmalar ilçeye farklı bir hava kazandırırken, vatandaşın da takdirini topluyor.

 

ŞEHİT MEZARLARINA BAKIM

Park ve Bahçeler Şube ekipleri ayrıca şehit mezarlarının da bakımını yapıyor. Mezarları tek tek temizleyen ekipler mevsimlik çiçek dikimi gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca yıpranan Türk Bayraklarını da yenileriyle değiştirdi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir