Manavgat’ta Jandarma’dan uyuşturucuya geçit yok

Manavgat’ta Jandarma’dan uyuşturucuya geçit yok
Manavgat’ta Jandarma’dan uyuşturucuya geçit yok 25.04.2017 17:02

Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM ekipleri ile Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Side Bölgesinde istihbari çalışmalar yapıldı.

Yapılan istihbari çalışmalar ile araştırmalar neticesinde adli makamlardan alınan arama kararı ile M.Ç isimli şahsın evinde yapılan aramada 1 adet hassas terazi, 5 gram esrar, 70 gram eroin ele geçirildi. Şahıs yakalanarak gözaltına alınarak, şahsın gözaltı sırasında devam eden araştırmalar neticesinde Antalya Lara’nın Kundu bölgesinde bağlantılı olduğu şahıslar tespit edildi.

EVDE UYUŞTURUCU İMALATHANESİ BULUNDU

Adli makamlardan alınan arama kararı ile T.S ile C.B isimli şahısların aracında ve ikametinde yapılan aramada şahısların evin iki odasını uyuşturucu imalathanesine çevirerek sukunt ve esrar imal ettikleri tespit edilerek,  aramada 200 gram sukunt ve birçok uyuşturucu imal ve ticaretinde kullanılan malzemeler ele geçirildi.

 Mevcuden adliyeye sevk edilen şahıslar tutuklanarak Alanya Cezaevine sevk edildi. Jandarma yapmış olduğu uyuşturucu operasyonları ile çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğinin bu zararlı alışkanlıklardan kurtulması için elinden geleni yaptığını ve yapmaya da devam edeceğini gösteriyor.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir