Manavgat’ta iş kadınları arasında dayanışma

Manavgat’ta iş kadınları arasında dayanışma
Manavgat’ta işyeri sahibi ve yönetici pozisyonunda bulunan kadınlar, Lal Güzellik Salonu İşletmecisi Dilek Sezgin ve Moda Aksesuar işletmecisi Zeliha Çelik’in önderliğinde düzenlenen kadınlar matinesinde bir araya geldi. Osmanlı temasının işlendiği matinede konuklar şerbet ve güllerle karşılandı.15.11.2018 15:33 

Kadınların ticarette daha güçlü olduğunu ancak kendilerini iş dünyasında yeterince temsil etme ve tanıtma fırsatı bulamadığını ifade eden Lal Güzellik Salonu İşletmecisi Dilek Sezgin ve Moda Aksesuar işletmecisi Zeliha Çelik, Deşarj Restoran’da ‘Kadınlar Matinesi’ düzenleyerek, iş kadınlarının hem kendilerini hem de işlerini tanıtma fırsatı oluşturdu.

3-4 ayda bir düzenledikleri ‘Kadınlar Matinesi’ ile iş kadınları arasında dayanışmayı ve tecrübe paylaşımı aktarımı sağlamayı hedeflediklerini vurgulayan Dilek Sezgin, “Bizim buradaki amacımız hem kendi tanıtımımızı yapmak hem de yaptığımız işlerin reklamını yapmak. Sadece iş için değil bir kahve içimliğine de olsa bizlere uğramalarını sağlamak. Bu tür etkinliklerin sonuçları bize çok güzel yansıyor. O yüzden de devam ettirme yolunda gidiyoruz. Tabi ki etkinliğimize katılanlara da sorarak devam ettiriyoruz. Ortak arkadaşlarımızla ortak çalışmalarımız oluyor, bir konseptte gitmiyoruz. İlla benim güzellik merkezim var onun için değil, diğer arkadaşlarımızın da çalışmaları var onların da tanıtımları için çalışmalar oluyor. Kadınlarımız ticarette güçlüdür var olduklarını duyurmaları açısından faydalı bir etkinlik olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Her matinede farklı bir konsept oluşturduklarını belirten Sezgin, “Bu gün Osmanlı Kadını konseptini uyguluyoruz. Bu amaçla konuklarımız geldiğinde Osmanlı Şerbeti ve gül ile karşıladık” dedi.

Gecede birbirleri ile sohbet etme imkanı bulan iş kadınları sanatçı Çağdaş’ın şarkıları ile eğlenirken, zenne dans gösterisine de büyük ilgi gösterdiler. Ayrıca davetli tüm konuklara Lal Güzellik Salonu ve Moda Aksesuar’dan çeşitli hediyeler verildi.

Haber: Taner Durak

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir