Manavgat’ta huzur toplantıları devam ediyor

Manavgat’ta huzur toplantıları devam ediyor
Manavgat’ta huzur toplantıları devam ediyor 10.02.2018 11:16

Manavgat Milli Egemenlik Ortaokulu’nda Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların katılımıyla huzur toplantısı düzenlendi.

Milli Egemenlik Ortaokulu toplantı salondan gerçekleştirilen toplantıya, muhtarlar, öğrenciler, esnaflar ve vatandaşlarla birlikte ilçe emniyet müdürlüğündeki çeşitli birimlerden yetkililer katıldı. Yetkililer toplantıda suçların önlenmesi, meydana gelen olayların ivedilikle çözülmesi ve suç işleyen şahısların kısa sürede yakalanmasının sağlanması amacıyla vatandaşların yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Terör örgütleri ve özellikle FETÖ/PDY ile bölücü terör örgütü mensuplarının davranışları hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, vatandaşların davranışlarını ve yaşam tarzlarını değiştirerek saklanmaya çalışan firari FETÖ’cülerin yakalanması amacıyla şüphelendikleri şahısları, ayrıca  gördükleri veya bilgi sahibi oldukları konularda 112 Acil Çağrı Merkezi’nden 155 Polis Hattı’na, “Alo 140 Terör İhbar Hattı’na veya Emniyet Müdürlüğü birimlerine başvurabilecekleri hatırlatıldı.

Toplantıda ayrıca uyuşturucuyla ilgili mücadele konusunda da vatandaşlara bilgilendirilerek, özellikle öğrencilere yönelik olan tehditler hakkında açıklamalarda bulunuldu.

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir