Manavgat’ta gün batmıyor

Manavgat’ta gün batmıyor
Manavgat’ta gün batmıyor15.07.2017 12:18

Dünyaca ünlü turizm merkezlerinden Manavgat Side sahilleri, gündüzleri serinlemek için akşamları ise gün batımı fotoğrafları için yoğun ilgi görüyor.

Tatil için Side’yi tercih eden yerli ve yabancı turistler gündüzleri denizde serinlerken, akşamları da deniz kenarında gün batımı fotoğrafları çektirerek anı ölümsüzleştiriyor. Çoğu zaman en güzel gün batımı anında fotoğraf çektirebilmek için sıra bekleyen yerli ve yabancı turistler, tatil anılarını bu fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor.

“AKŞAMLARI DENİZ KENARINDA SERİNLİYORUZ”

Gün batımının en güzel olduğu yerlerden biri olan Manavgat sahilleri, her gün batımında fotoğraf çektirmek isteyen yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Çoğu yerli vatandaş ise gün batımında sahillere gelerek hem manzaranın hem de serinliğin tadını çıkarıyor. Yerli vatandaşlar gündüzleri sıcaktan bunalınca gün batımında deniz kenarlarına koştuklarını söyleyerek; “Sabahın ilk ışıklarına kadar burada kalıyoruz, hem en serin zamanda denize girmiş oluyor hem de bu eşsiz manzarayı izliyoruz. Nem ve sıcaktan bunalan herkesin gün batımında sahillere gelerek nem ve sıcaktan biraz da olsa uzaklaşmasını tavsiye ediyoruz” dedi.

Haber-Foto: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir