Manavgat’ta gökyüzü şenlendi

Manavgat’ta gökyüzü şenlendi
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Çocuk bayramında uçurtma festivali düzenlendi.24.04.2018 16:35

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından  Manavgat  Çolaklı halk plajında üçüncüsü gerçekleştirilen festivalde 7’den 77’ye tüm vatandaşlar ücretsiz dağıtılan uçurtmalar ile gökyüzünde renk cümbüşü oluşturdu ve gönüllerince eğlendiler.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen uçurtma festivali bu yıl 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirildi. Büyükşehir yetkilileri;” 23 Nisan gösterilerinin hemen ardından bu güzel günü daha da coşkulu hale getirmek için Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatıyla bu güzel günde çocuklarımıza uçurtma hediye ettik. Çocuklar aileleriyle birlikte vakit geçirerek gönüllerince eğlenmeleri amacıyla böyle bir etkinlik gerçekleştirdik” dediler.

Yetkililer ilgiden memnun olduklarını belirtirken "Bugün burada çocuklarımızın eğlenceli, hoşça vakit geçirmeleri amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini ve etkinliğimize katılanlara ücretsiz uçurma dağıtıldı. Çok güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçenlere ve etkinliğe katılan ailelerimize Büyükşehir Belediyesi adına teşekkür ediyoruz" Şeklinde konuştular.

Festivale katılan aileler de etkinliğin çok güzel olduğunu dile getirerek, çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirdiklerini söylediler ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ettiler. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir