Manavgat’ta cinsel istismar olayı şüphelileri yakalandı

Manavgat’ta cinsel istismar olayı şüphelileri yakalandı
Manavgat’ta cinsel istismar olayı şüphelileri yakalandı 15.06.2017 11:11

Manavgat’ta devlet hastanesine muayene olmaya giden liseli genç kızın hamile olduğunun belirlenmesi olayı ile ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Muayene olmak için devlet hastanesine başvuran 17 yaşındaki Ş.Ö.’nün 3 aylık hamile olmasının ortaya çıkması sonucu, Jandarma ekiplerine haber verildi. Bunun üzerine Jandarma karakolunda ifade veren Ş.Ö.; ilk önce kendisine 4 yıl önce kuzeni olan T.K. isimli şahsın tecavüz ettiğini ve korkudan kimseye söyleyemediğini, daha sonra yine tecavüz etmeye yeltendiğini, kendisinin bağırarak bunu engellediğini anlattı. C.Ö.’nün ise bakkal işletmecisi olduğunu, birkaç ay önce alışveriş yapmak amacıyla bakkala gittiği sırada kendisini içeri çekip kapıyı kilitleyerek tecavüz ettiğini söyledi. Tecavüz olayının ardından adet görmemesi nedeniyle annesiyle birlikte Manavgat Devlet Hastanesi’ne muayeneye  gittiklerini anlatan Ş.Ö., muayenenin ardından doktorun annesinin yanında kendisine 3 aylık hamile olduğunu açıkladığını ifade etti.

Bu ifadeler sonucunda Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Çolaklı Jandarma Karakolu ekipleri, 63 yaşındaki C.Ö. ile 24 yaşındaki T.K.’yı gözaltına aldı. Şüpheli C.Ö, 5-6 ay önce alkollü olduğu sırada bakkala gelerek kendi rızasıyla birlikte olduklarını ve ilişkiye girdikleri zaman Ş.Ö.’nün bakire olmadığını söyledi. Şüpheli T.K. ise suçlamaları kabul etmediğini belirterek, kendisinin Ş.Ö. ile değil, aynı zamanda teyzesinin kızı olan annesi A.K. ile ilişkisi olduğunu söyledi. Şüpheli T.K., Ş.Ö.’nün annesiyle kendisini cinsel ilişkiye girerken gördüğünü bu nedenle kendisine iftira atıldığını söyledi.

Şüpheliler, Jandarmadaki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir