Manavgat’ta işyerinden hırsızlık olayı şüphelisi yakalandı

Manavgat’ta  işyerinden hırsızlık olayı şüphelisi yakalandı
Manavgat’ta işyerinden hırsızlık olayı şüphelisi yakalandı 18.04.2017 16:42

Geçtiğimiz 9 Şubat günü saat 16.00 sıralarında Antalya Muratpaşa ilçesi Deniz Mahallesi’nde  bulunan bir sokakta yabancı uyruklu G.O. isimli şahsın el çantasının kapkaç sureti ile çalınması olayı ile ilgili Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan  çalışmalar neticesinde; eşgal bilgileri tespit edilen şüpheli şahsın 17 Nisan günü saat 02.00 sıralarında Elmalı Mahallesi’nde görülmesi üzerine görevlilerce yakalandı.

 

Yakalanan şüpheli (H.B.A.) alınan ifadesinde, aldığı hapın etkisi ile kapkaç olayını gerçekleştirdiğini, cüzdan içerisinde pasaport, kimlik, 100 TL para ve 15-20 adet civarında ruble para bulunduğunu, paraları aldıktan sonra cüzdanı bir apartmanın bacasından aşağı attığını beyan etti.

 

Şüpheli hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

 

MANAVGAT’TA 27 AYRI İŞYERİNDEN HIRSIZLIK

Ayrıca 6 Nisan günü Manavgat Aşağı Pazarcı Mahallesi’nde bulunan bir işyerinde meydana gelen hırsızlığa teşebbüs olayı ile ilgili Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan parmak izi çalışması sonucunda, olayın şüphelisinin (M.S.) isimli şahıs olduğu tespit edildi ve şüpheli şahıs görevlilerce yakalandı.

 

Soruşturmanın devamında şüpheli M.S.’nin Manavgat’ta  27 ayrı işyerinden kapı ve pencereleri tornavida ile zorlamak sureti ile girerek hırsızlık yaptığı tespit edildi, şüphelinin ikamet olarak kullandığı işyerinde yapılan aramada hırsızlık olaylarında kullandığı (1) adet tornavida ve (1) adet pille çalışan kafa feneri ele geçirildi.

 

Şüpheli şahıs hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir