Maaşına icra konduğunu öğrenince Cumhurbaşkanı’na hakaret ve küfür etti

Maaşına icra konduğunu öğrenince Cumhurbaşkanı’na hakaret ve küfür etti
Manavgat’ta bir otelde çalışan S.K, maaşını almak için gittiği bankada maaşına haciz konduğunu öğrenince ortalığı birbirine kattı. Veznenin camını kırarak 10 bin lira para alan S.K, güvenlik görevlisi tarafından etkisiz hale getirilerek polise teslim edildi. S.K elleri kelepçelenirken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ağza alınmayacak küfür ve hakaret etti. 04.10.2019 15:30

Manavgat’ta bir otelde çalışan S.K, maaşını almak için Manavgat Demokrasi Caddesi üzerinde bulunan bankaya gitti. Banka kartı ile maaşını çekmek isterken maaşının eksik olduğunu gören S.K, banka içerisine girerek, yatırılan paranın neden eksik olduğunu sordu. Borcu nedeniyle maaşının kesildiğini duyması üzerine ortalığı savaş alanına çeviren S.K, veznenin camını kırarak, görevlinin önünden 10 bin lira para aldı.

 

Olaya müdahale eden banka güvenlik görevlisi, S.K’yı etkisiz hale getirerek, bankanın olduğu binada bulunan siyasi parti kapısında nöbet tutan polislere teslim edildi. Polisler tarafından kelepçelenmek isteyen S.K, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan yüzünden maaşını alamadığını, Cumhurbaşkanı yüzünden icra geldiğini söyleyerek, ağza alınmayacak küfür ve hakaret etti.

 

Olay yerine gelen Şelale Polis Karakolu ekipleri S.K’yı Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürerek sağlık raporu aldı arkasından ifadesi için karakola götürdü. İfadesi alınan S.K daha sonra adliyeye götürülerek savcılığa çıkartıldı.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir