Koçlar Medya ailesi iftarda buluştu

Koçlar Medya ailesi iftarda buluştu
Koçlar Medya ailesi iftarda buluştu17.06.2017 13:03

Manavgat Koçlar Matbaa- Gazetecilik çalışanları, Çakırbey Gurme Lezzetler’de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Koçlar Medya imtiyaz sahipleri, genel yayın yönetmenleri, muhabirleri, grafikerleri, matbaa çalışanları kısacası tüm çalışanları ve çalışanların aileleri mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Çakırbey Gurme Lezzetler’de düzenlenen iftar sofrasında buluştu. Bir arada iftar yapmanın mutluluğunu yaşayan Koçlar Medya ailesi, geleneksel iftar buluşmalarını, önümüzdeki Ramazanlarda da devam ettireceklerini belirtti.

“BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ”

Koçlar Medya adına konuşan Manavgat Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ve Akdeniz Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Avni Gelendost; “Koçlar Medya Grubu ailesi olarak, kalabalık, geniş ailemiz ile mübarek Ramazan ayında iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Ailelerin katılımıyla da gerçekleşen iftar yemeği hem birlik beraberlik duygusunu arttırıyor hem de aileler ve çalışanlar arasında kaynaşma sağlıyor. Geleneksel iftar buluşmamız önümüzdeki Ramazanlarda da devam edecek inşallah. Ben, Koçlar Medya ailesine katılımlarından dolayı ve Çakırbey Gurme Lezzetler’e bizleri en güzel şekilde ağırladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Haber-Foto: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir