Kocaeli Gölcük: 1- Manavgat Belediye işitme Engelliler : 4

Kocaeli Gölcük: 1- Manavgat Belediye işitme Engelliler : 4
Kocaeli Gölcük: 1- Manavgat Belediye işitme Engelliler : 408.03.2018 15:33

Mahmut Şahin (2) Ahmet Ergin (1) Gökhan Aydın ( 1) Golleri ile galip gelen Manavgat İşitme Engelliler,  puan cetvelinde 3. sıraya yükseldi. 

Konu hakkında açıklama yapan Teknik Direktör Yılmaz Özışık, "İlk önce maçı deplasmanda oynamak hem de gece otobüste uyuyarak sabah maça çıkmak hem de sezona birçok kaliteli oyuncu transfer yaparak  iddialı olarak başlayan güçlü bir rakiple oynamak elbette pek kolay değildir. Bunların yanında bir de gecen sezon bizim takımda oynayan 3 kaliteli oyuncunun da gölcük takımında oynadığını göz önünde tutarsak nasıl zorlu bir maç oynadığımızı sanırım tarif etmiş olurum bunların yanında bir de maç sırasında bastıran sağanak yağmur vardı ki bu yağmur bizim için engel değil yol yorgunu olan bizi adeta diri tutup maça asılmamızı sağladı.  Bizim taktiğimiz ise önce durdur sonra vur taktiğiydi bunu çok iyi uyguladık rakip gol atamayınca sinir harbine girdi, ilk yarıyı istediğimiz gibi kapattık ikinci yarı ise gol atak için kontrataklar yapıp maçta ilk gölü attık. Golden 1 dakika sonra defansın yaptığı kademe hatasından gol yedek maç berabere giderken kalecimiz ile kaptan seyit bir hava topunda çarpışıp Seyit’in kafası hafif şekil yarılması kalecimiz İlkan’ın ise dudağın yarılmasıyla sıkıntı yaşasak da her ikisi de öylece maça devam etme isteklerini görünce içim doldu bu maç artık bizim diye o an rakibimizde üzerindeki baskıya dayanamadı sonra da goller peş peşe geldi. Kedi ile aslanın mücadelesini kedi kazandı maçı 4-1 kazandık. 

“HER ZAMAN HAKKIYLA KAZANDIK”

Bizim için 6 puan değerinde bir maç oldu sezona kötü başladık birde kadro yetersizliği kaptan Yusuf’un talihsiz sakatlığı sıkıntı yarattı ama biz sabrettik mücadele ettik her zaman hakkıyla da kazandık. Önümüzde daha 8 maç var bu maçları da kazanmak için mücadelemize devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte inançlarını mücadelelerini yılmadan devam ettiren sporcularımı en içten cani gönülden tebrik ederim. Başkanımız Hasan Hüseyin Aydın başta olmak üzere yönetim kuruluna ayrıca bizleri dışarıdan destekleyen herkese  teşekkür ederim” dedi.

Teknik Direktör Yılmaz Özışık son olarak; “Herkesi 11 Mart Pazar günü  kendi sahamız Çolaklı stadında saat 12'de yapacağımız müsabakaya , takımımızı desteklemeye davet ediyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir