İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü Tam Kadro Hazır

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü Tam Kadro Hazır
İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü, güçlü eğitim kadrosuyla yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.05.09.2018 16:09

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü’nde senebaşı öğretmenler genel kurul toplantısı yapıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantı, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüs Müdürü Sadık Dönmez ve Kampüs Müdür Yardımcısı Tolga Şener’in konuşmalarıyla devam etti.

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüs Müdürü Sadık Dönmez, uluslararası fiziki koşullarda, alanında en iyi tanımlamasını hak eden öğretmen kadrosunun önderliğinde hizmet veren İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü,  kurulduğundan bugüne kadar Manavgat’ta her alanda liderliği ele aldığını, daha da güçlenen idareci ve öğretmen kadrosuyla  2018-2019 eğitim öğretim yılında her alanda eğitime damga vuracaklarını söyledi. İSTEK’li olmanın gururunu yaşayan ve yaşatan tüm paydaşlara teşekkür etti.

Kampüs Müdür Yardımcısı Tolga Şener daha önce kendisinin Türkiye’de önde gelen eğitim kurumlarında çalıştığını, başarı odaklı birisi olduğunu, tüm paydaşlarla birlikte mutlu ve başarılı öğrenci yetiştirmek için tüm koşulları oluşturmaya çalışacaklarını ifade etti.

İngilizce Bölüm Başkanı Burcu Tuncel, Türkiye’de çok az sayıda nitelikli okullarda uygulanan Cambridge School uygulamasının bu yıldan itibaren okul düzeyinde tüm kademelerde uygulamaya başlayacaklarını ve dil eğitiminde ciddi bir fark yaratacaklarını ifade etti.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir