İşitme Engellilerden MAYDER’e Ziyaret

İşitme Engellilerden MAYDER’e Ziyaret
Manavgat Kültür ve Yaşam (MAYDER) derneğini geçtiğimiz gün Manavgat İşitme Engelliler Kaymakamlık koordinatörü ve İşitme Engelliler Ulusal Mili takım tercümanı Kuddusi Aydın ile birlikte engelli vatandaşlar ziyaret etti.10.09.2018 13:14

Mayder başkanı Ezgi Bahçealtı ve yabancı üyeler tarafından dernek binasında misafir edilen konuklara yabancı üyeler tarafından işaret dili ile İstiklal marşı okudular.

Engelliler koordinatörü Kuddusi Aydın ziyaret amaçlarının Mayder’in binasındaki yeni gelişmeleri izlemek ve nezaketen olduğunu ifade ederek “Mayder Manavgat’ı ülke sınırlarına kadar taşıyan çok anlamlı bir dernek. Kentimizde yaşayan yabancı dostlarımızın işaret dili İstiklal marşı ve Yabancılar gözüyle ATATÜRK konulu etkinliklerinden ötürü kendilerine yürek dolusu teşekkür ediyoruz” dedi.

 Mayder Başkanı Ezgi Bahçealtı ise bugüne dek İşitme engellilerle başta koordinatör Kuddusi Aydın’ın destekleri ile projeler hayata geçirdiklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, tüm Mayder adına teşekkür etti.

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir