İlçe Jandarma’dan Side’de uyuşturucu operasyonu

İlçe Jandarma’dan Side’de uyuşturucu operasyonu
İlçe Jandarma’dan Side’de uyuşturucu operasyonu 28.06.2017 16:07

Manavgat İlçe Jandarma ekiplerince Side Mahallesinde G.B. isimli şahsın uzun bir süredir uyuşturucu madde satarak haksız kazanç elde ettiği yönünde alınan duyum üzerine istihbari çalışma yapıldı.

 Yapılan çalışma sonucunda Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararına istinaden şansın ikamet ettiği eve gidildi. Söz konusu ikamet adresinde G.B. ve A.Y. isimli şahısların olduğu evde yapılan aramada buzdolabı içerisinde 30 gram kristal olarak tabir edilen uyuşturucu madde, bir adet scale marka siyah hassas terazi, altı adet cam büfer (uyuşturucu madde içme aparatı), A.Y.  isimli şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ticaretinden elde ettiği değerlendirilen 3.270 TL, 250 Euro para ele geçirerek muhafaza altına alındı. G.B. ve A.Y.'nin ifadesi almasına müteakip gözaltına alındı. Tamamlanan tahkikat evrakları ile birlikte şüpheliler mevcutlu olarak Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Şüpheliler G.B ve A.Y. isimli şahıslar Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Alanya L tipi ceza İnfaz kurumuna sevk edildi.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir