HAYDİ MANAVGAT SANDIĞA !

HAYDİ MANAVGAT SANDIĞA !
HAYDİ MANAVGAT SANDIĞA !14.04.2017 15:42

Yaklaşık 1 buçuk ay önce iktidar partisi Ak Parti tarafından halkın kararına sunulan ‘Anayasa Değişikliği’ ile ilgili 18 maddeye evet yada hayır demek için saatler kaldı.

Halkın sandığa gideceği 16 Nisan Pazar günü referandum seçimlerine saatler kaldı. Halkın kararına sunulan bu değişiklik, ülkemizin geleceğini belirleyecek ve bunu biz vatandaşlar belirleyeceğiz. Bize sorulan bu demokratik soruyu biz de en demokratik şekilde, yani oy kullanarak cevaplayacağız.

OY KULLANMAK VATANDAŞLIK GÖREVİMİZ

Halkın karar vereceği, evet ya da hayır diyeceği bu referandumda kendi geleceğimizi, ülkemizin geleceğini hatta çocuklarımız ve torunlarımızın geleceğini belirleyeceğiz. Bu seçim parti meselesi, kişi meselesi, siyaset meselesi değil, vatan meselesi. İşte bu nedenle biz de vatanımız için oy kullanacağız. Oy kullanmak, vatandaşlık görevimizi yapmak çok önemli. Tüm gelecek bizim oylarımızla belirlenecek. Tercihimiz ne olursa olsun, demokratik hakkımızı kullanarak sandığa gidip, oy kullanalım.

Saatler sonra ülkemizin geleceği bizim elimizde olacak, üzerimize düşen görevi yerine getirmek için oy kullanalım!  Manavgat'ta kurulacak olan 434 sandıkta oy kullanacak 155 bin vatandaşı oy kullanmaya davet ediyoruz.

 

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir