Haberimiz ses getirdi !

Haberimiz ses getirdi !
HATIPLARA’A OKUL SÖZÜ 09.10.2017 16:53

Geçtiğimiz günlerde gazetemizde, Manavgat’ın en büyük mahallelerinden biri olan Hatıplar Mahallesi sakinlerinin mahallelerine artık bir okulun yapılmasını istediklerini, söz verildiği halde hala bir adım atılmadığına isyan ettiklerini gündeme getirmiştik.

Bunun üzerine harekete geçen İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, konuyla ilgili olarak Hatıplar Mahallesi’ni ziyaret etti. Antalya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erhan Baydur ve Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Hatıplar İlkokul Müdürü Ahmet Çınar ve Hatıplar Mahalle Muhtarı Ahmet Aksoy’u ziyaret ederek, konu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Gerçekleşen ziyarette İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak konu ile ilgili çalışmaların devam ettiği ve çalışmalar sonucunda Hatıplar’a okul yapılması için ellerinden gelenin yapılacağı iletildi. Hatıplar İlkokul Müdürü Ahmet Çınar ve Hatıplar Mahalle Muhtarı Ahmet Aksoy da mahalleye okul yapılmasının çok önemli olduğunu vurgulayarak, konu ile ilgilendikleri için ve ziyaretlerinden dolayı Baydur ve Sarıdemir’e teşekkürlerini iletti.

Haber-Foto: Duygu KAYA

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir