Finlandiyalı güzeller Manavgat'a hayran kaldı

Finlandiyalı güzeller Manavgat'a hayran kaldı
Finlandiyalı güzeller Manavgat'a hayran kaldı28.03.2018 16:20

Finlandiya'da düzenlenen Miss Finland 2017 güzellik yarışmasında dereceye giren 5 top model yarışma sonrasında tatil için Türkiye'ye geldi. Manavgat'ın tarihi ve doğal güzelliklerini gören güzeller adeta büyülendi.

Finlandiya'da düzenlenen Miss Finland güzellik yarışmasında dereceye giren güzelleri her yıl tatile götüren Detur isimli turizm acentası rotayı bu kez Manavgat'a çevirdi. Güzellik yarışmasının 2017 yılında yapılan seçmelerinde 1. seçilen Michaela Soderholm, 2. Pihla Koivunen 3. Adriana Gerxhalija 4. Alexandra Kantola, 5. Essi Unkuri isimli Finli güzelleri tatillerini yapmaları için Türkiye'ye getiren tur acentası ve Manavgat'ta yaşayan iş adamları Manavgat turizmine katkı sağlamak ve kentin tarihi ve doğal güzelliklerini daha fazla tanınması maksadıyla top modellere Manavgat'ı gezdirdi.

TARİHİNE VE DOĞASINA HAYRAN KALDILAR

Manavgat'ta kaldıkları 5 yıldızlı otelden çekimler için ayrılan ve Manavgat turuna çıkan güzeller, Dünyaca ünlü Manavgat Şelalesini ziyaret etti, burada yapılan çekimlerin ardından kentin gizli kalan (Lyrbe) Seleukeia isimli tarihi kentine götürüldü, tarihin izlerinin hala gözle görülebildiği kenti gören güzeller gözlerine inanamadı.

Finlandiyalı güzellerle (Lyrbe) Seleukeia kentinde Finlandiya medyasının önde gelen medya görevlileri tarafından birbirinden farklı kıyafet kombinleri eşliğinde fotoğraf ve röportaj çekimleri yapıldı.

Manavgat'ta yapılan çekimlerin dışında kendi sosyal medya hesaplarından da yüzlerce paylaşım yapan güzeller kentin daha fazla insan tarafından tanınmasına katkı sağladı.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir