FENERBAHÇELİ ÜNLÜ FUTBOLCU MICHAEL FREY BAŞARI KOLEJİ’NDE!

FENERBAHÇELİ ÜNLÜ FUTBOLCU MICHAEL FREY BAŞARI KOLEJİ’NDE!
Kariyerinde İsviçre'nin Young Boys ve Zürich, Fransa'nın Lille gibi üst düzey takımlarında forma giyen, Fenerbahçe'nin İsviçre'li futbolcusu MICHAEL FREY Başarı Koleji’nde düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya geldi.09.01.2019 16:09

Başarı Koleji Yönetimi, öğretmen ve öğrenciler ünlü futbolcuyu büyük bir heyecan ve coşkuyla karşıladı.

Fenerbahçeli futbolcu MICHAEL FREY Başarı Koleji konferans salonunda düzenlenen söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı, öğrencilerle sohbet etti. Söyleşi sonunda İsviçreli  futbolcu öğrencilere imza dağıttı. Öğrenciler ünlü futbolcudan imza alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Öğrencilerin yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olan başarılı futbolcu, Başarı’lı öğrencileri kırmayarak öğrencilerle yakından ilgilendi, fotoğraf çektirdi, kendisine ulaşamayanlar için de imzalı fotoğraf dağıttı.

Mental Koç Bertram Gabriel ve ziyarette Frey'in tercümanlığını yapan Almanca Öğretmeni Hasan Uysal 'ın eşlik ettiği söyleşide, futbolcunun sempatik tavırları ve sohbeti öğrencilerden büyük alkış aldı.

Söyleşi sonunda Başarı Koleji Yönetimi adına Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek ve Genel Müdür Nazmi Ünal Fenerbahçe'nin İsviçreli  futbolcusu MICHAEL FREY’e ziyaretinden duydukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirerek çiçek takdim ettiler.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir