Eski işyerinden araba çalan S.İ yakalandı

Eski işyerinden araba çalan S.İ yakalandı
Bahçelievler Mahallesi’nde bir işyerinin önünde park halinde bulunan aracın anahtarı ile birlikte çalınması suretiyle meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili S.İ yakalanarak gözaltına alındı. S.İ’nin toksikoloji raporunda uyuşturucu tespit edildi. 10.12.2019 13:48

Manavgat’ın Bahçelievler Mahallesi’nde bir iş yerinin önünde park halinde bulunan aracı anahtarları ile birlikte çalan S.İ, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Araç hırsızlığının şüpheli S.İ tarafından gerçekleştirildiği tespit edilmesi üzerine Asayiş Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalar sonucunda söz konusu araç Sarılar Mahallesi’nde hasarlı bir şekilde bulunarak sahibine teslim edildi.

 Şüpheli alınan ifadesinde işyerine akşam muayyen saatlerde çalıştığı dönemden kalma anahtarla girdiğini ve panoda bulunan anahtarla aracı işyeri önünden aldığını beyan etti.

İşlemlerinin tamamlanmasından sonra Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheli S.İ, Manavgat Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Ayrıca şahsın alınan toksikoloji raporunda kanında uyuşturucu tespit edildiğinden, Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir