EĞİTİM BİR-SEN MANAVGAT YÖNETİMİN'DEN KAYMAKAM YİĞİT'E ZİYARET

EĞİTİM BİR-SEN MANAVGAT YÖNETİMİN'DEN KAYMAKAM YİĞİT'E ZİYARET
Milli Eğitim Bakanlığı’nda 2018 yılı için Türkiye genelinde 389 bin 480 üye ile yetkili sendika kabul edilen Eğitimciler Birliği Sendikası’nın (Eğitim bir Sen) Manavgat Şubesi’nde gerçekleştirilen seçimli genel kurulda, mevcut başkan Hasan Kırteke güven tazeleyerek yeniden başkan seçilmişti. 08.11.2018 14:38


Eğitim Bir-Sen Manavgat Şubesi başkanı Hasan Kırteke ve yönetim kurul üyeleri Hasan Kökçü, Hüseyin Aydın, Süleyman Çelik, Abdullah Atik, Veli Alaeddin Uslu ve Ahmet İyiol Manavfgat Kaymakamı Dr Mustafa Yiğit'i makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette İlçe Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit  Eğitim Bir-Sen Yönetim Kuruluna  hayırlı olsun diyerek ;" Eğitim alanında binalar,tesisler,teknolojik alt yapı,öğrencilere verilen hizmetler noktasında son yıllarda çok önemli yol alındı. Eğitim-öğretim sürecinin niteliği konusunda daha fazla yol almamız, çözümler üretmemiz gerekiyor ” dedi.

Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi  Hasan Kırteke'de  yeni teşekkül eden yönetim kurulunu tanıtarak;" Manavgat'ta  eğitimin en büyük paydaşı olan Eğitim Bir-Sen’in eğitim-öğretim süreci ile ilgili çözümün bir parçası olmak için gerekli her türlü çalışmayı yürütmeye  hazırlıklıyız. Memurlarla ilgili en büyük sivil toplum örgütü kimliği ile memurları, öğretmenleri ve toplumu ilgilendiren her türlü konuda sağ duyulu bir biçimde  elimizi  taşın altına koyarak  üzerine düşeni yapacağız" dedi.  İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit'te  ziyaret'ten dolayı  eğitim Birsen-Sen temsilcisi Hasan Kırteke ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkürlerini iletti.

Haber: Taner Durak

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir