Döşemealtı’ndaki patlamanın terörle bağlantısı yok

Döşemealtı’ndaki patlamanın terörle bağlantısı yok
Döşemealtı’ndaki patlamanın terörle bağlantısı yok17.05.2017 17:07

17 Mayıs günü saat 05.30 sıralarında Antalya  Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Mevkiinde bulunan Toki konutlarının üçüncü katındaki bir ikamette meydana gelen patlama sonucunda (1) bayan ve (1) erkek olmak üzere (2) şahıs olay yerinde öldü.

 

Bununla ilgili Antalya Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle;  “Olayla ve olay yeri ile ilgili olarak uzman ekiplerce gerekli inceleme ve araştırmalar sürdürülmekte olup, ilk belirlemelere göre ölen şahıslardan erkek olanın 1968 Konya Taşkent nüfusuna kayıtlı M.A., bayanın ise 1973 Afyon Dinar nüfusuna kayıtlı N.D olduğu, iki şahıs arasında geçmişe dayalı duygusal ilişki ve irtibatlarının bulunduğu, aralarında çıkan ve sebebi bilinmeyen bir tartışma sonrasında M.A. isimli şahsın sabah 05.30 sıralarında bayanın ikametinin kapısına geldiği ve içeriye girmek için zorladığı, bu esnada sebebi henüz belirlenemeyen bir patlama neticesinde (2) şahsın da olay yerinde öldüğü anlaşılmıştır.

 

Her iki şahsın da herhangi bir terör örgütü ile bağlantılarının olmadığı, patlamanın bir terör boyutunun bulunmadığı, M.A. isimli şahsın “Uyuşturucu Madde Satmak ve Fuhuşa Teşvik ve Aracılık” suçlarından GBT kaydının olduğu, N.D. isimli bayanın ise eğlence mekanlarında çalıştığı tespit edilmiş olup olayla ilgili soruşturma Asayiş Şube Müdürlüğü’nce çok yönlü olarak sürdürülmektedir.”

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir