ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN
Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi Hayallerimin Elinden Tut proje kapsamında üçüncü kez “Çocuklar Üşümesin” kampanyası başlattı.07.11.2018 14:49


Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden köy okullarına atkı, bere, eldiven ve çorap yollayan proje ekibi bu yıl ki çalışmasını kasım ayında başlattı ve iki hafta içinde 15 farklı köy okuluna destek ulaştırdı.

 Şanlıurfa, Van, Ağrı, Kars, Mardin, Diyarbakır, Aksaray, Ordu, İzmir, Hatay ve çok sayıda ilden köy okullarında okuyan çocuklara destek yollayan Hayallerimin Elinden Tut kurucusu Rabia İnci ÖZEN; “Soğuk kış aylarında çocukların yüzlerinde sıcak bir tebessüm bırakmak için üçüncü kez başlattığımız Çocuklar Üşümesin kampanyası ile bu yıl özellikle dağ köylerinde eğitim gören öğrencilere ulaşmayı hedefliyoruz. İki hafta içinde 15 farklı köy okuluna atkı, bere, eldiven ve çorap ulaştırdık. Yaklaşık 400 çocuğun elinden tuttuk ve kalplerini hep beraber ısıtmış olduk. Manavgattan Türkiye’ye ulaşan bu iyilik hareketine herkesten destek bekliyoruz.“ dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir