CHP’de genişletilmiş taban toplantısı

CHP’de genişletilmiş  taban toplantısı
Manavgat Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Örgütü tarafından genişletilmiş taban toplantısı düzenlendi.23.04.2018 16:30

İbrahim Sırrı Sözen Gençlik Merkezi’ndeki toplantıya CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Antalya milletvekili Niyazi Nefi Kara, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Başkanı Aliye Coşar ve partililer katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda oluşturulan divan heyetine CHP ilçe eski başkanlarından Abbas Tarakçı başkanlık etti.

Toplantıda konuşan CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, ülkenin içinde bulunduğu durumun hiç iç açıcı olmadığını savunarak, “24 Haziran’dan yapılacak olan seçimler içim her zamankinden daha fazla birbirimize kenetlenmek zorundayız. AKP’nin 16 yıllık iktidarında ülkemizi yönetemez duruma geldiği açıkça ortadadır. Ekonomi çökmüştür, işsizlik ve terör tavan yapmıştır, eğitim yapboza dönmüştür, yargıya güven kalmamıştır. Sağlıktaki sorunlarımızdan tutun, artan boşanma davalarına; kadın cinayetlerine, çocuk istismarlarına kadar derinleşen sorunlarımızın hangisinden bahsedelim. Hukukun üstünlüğünün olmadığı, basın özgürlüğünün olmadığı, düşünce özgürlüğünün olmadığı bir ülke haline geldiğimiz sorunundan mı başlayalım” dedi.

İlçe başkanının konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Haber: Berra  Yılmaz 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir