CHP’de bayramlaşma

CHP’de bayramlaşma
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Başkanlığı’nda Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma toplantısı düzenlendi. Toplantıya Manavgat belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar ve partililer katıldı. 14.08.2019 13:36

Kurban Bayramı nedeniyle Manavgat Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı’nda toplantı düzenlenerek, partililer bayramlaştı. Toplantıya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Belediye Meclis üyeleri, parti yönetimi ile partililer katıldı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilk olarak Manavgat Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’ndeki bayramlaşma törenine katıldı. Saat 13.30 olarak belirlenen bayramlaşmaya, AK Parti milletvekilleri Mustafa Köse, Sena Nur Çelik ve Kemal Çelik’in Serik’te ve Ak Parti Manavgat İlçe Başkanlığı’nda yapılan bayramlaşma nedeniyle geç geldi. Başkan Şükrü Sözen saat 14.00’da CHP İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma olduğunu belirterek, Atatürk Kültür Merkezi’nde milletvekilleri ve protokolle erken bayramlaşarak ayrıldı.

Başkan Sözen, “Manavgat Kaymakamlığı’mızın Atatürk Kültür Merkezi’nde ve Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütümüzün ilçe binasında düzenlediği bayramlaşma törenlerine katılarak halkımızla bayram sevincini paylaştık” şeklinde konuştu.

CHP Manavagt İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar da, Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan törenden partisinin bayramlaşma töreni nedeniyle erken ayrıldı. Başkan Coşar, “CHP Manavgat İlçe Örgütü olarak Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen'in katılımı ile ilçe örgütümüzde partililerimizle bir araya gelerek bayramlaştık. Birlik ve dayanışma içinde nice bayramlarımızın olması dileğiyle herkesin bayramını kutlarız” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir