Boztaş, “Yeni yerleşke Jandarma’nın hareket kabiliyetine güç katacaktır”

Boztaş, “Yeni yerleşke Jandarma’nın hareket kabiliyetine güç katacaktır”
Boztaş, “Yeni yerleşke Jandarma’nın hareket kabiliyetine güç katacaktır”14.10.2016 16:39

Manavgat İlçe Jandarma Komutalığı’nın yeni yerleşkesini ziyaret eden MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin çağdaş bir yapılanmaya sahip olduğunu vurgulayarak, “yeni yerleşkenin Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığının hareket kabiliyetine güç katacağını söyledi.

Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ufuk Aruk’u, komutanlığın yeni faaliyete geçen yerleşkesinde ziyaret etti. Ziyarette MATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de yer aldılar.

DAHA ÇAĞDAŞ VE DAHA MODERN

Aruk’a çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Boztaş, yeni yerleşkenin komutanlığın çalışmalarını olumlu etkileyeceğini kaydederek, Manavgat’a hayırlı olmasını diledi. Başkan Boztaş, “Özverili, kararlı ve başarılı çalışmalarınız burada da devam edecektir. Komutanlığımızın hareket kabiliyetine güç katacak daha çağdaş ve daha modern bir alan olmuş. Türk Silahlı Kuvvetleri personel, bilgi, birikim, tecrübe, teknoloji olarak çağdaş ve modern bir yapıda ve kendini sürekli yeniliyor. Bu yerleşke bunun göstergesidir. Her dönemde güçlü bir Türk Silahlı Kuvvetleri dosta güven, düşmana korku salmaya devam edecektir “ dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Türk Milleti’nin askerine ve polisine her zaman sahip çıktığını hatırlatan Başkan Boztaş, “Sizler Devletimiz ve Milletimiz için gece-gündüz, durmadan, fedakârca, canınızı ortaya koyarak çalışıyorsunuz. Sizlere minnettarız. Her zaman yanınızdayız. İlçemizin güvenliği için mücadele ediyorsunuz. Başarılarınız, çalışmalarınız bizlere güven veriyor. Vatan ve Millet mücadelesinde canlarını veren şehitlerimizi minnet ve şükranla bir kez daha anıyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Sizlere ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

ÜLKEMİZİN VE MANAVGAT’IN HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş’a, Yönetim ve Meclis Üyelerine ziyaret için teşekkür eden Manavgat İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ufuk Aruk, Ülke ve Manavgat’ın güvenliği için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Görüşmenin ardından Boztaş ve beraberindekiler Aruk’la birlikte yerleşkeyi gezdiler.

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir