BAŞKAN SÖZEN, “SPORCU AHLAKLI OLMALI”

BAŞKAN SÖZEN, “SPORCU AHLAKLI OLMALI”
Başkan Sözen ;” BAL Ligi’nde mücadele eden Manavgat Belediyespor’umuzun futbolcuları, çeşitli bahaneler uydurarak, takımı yarı yolda bırakıp giden 9 kişiye rağmen, yürek, azim ve cesaretleri ile Kestel önünde oynayarak önemli bir başarıya imza atmıştır” dedi.30.04.2018 16:03

Takımlarını yarı yolda bırakıp giden 9 futbolcusuna rağmen sahaya çıkan Manavgat Belediyespor, çok önemli bir başarı yakalayarak kente BAL Ligi’nde kalma sevincini yaşattı.

Manavgat Belediyespor, Antalya Atatürk Stadyumu’nda oynanan Play Out maçında, Kestel Belediyespor’u 1-0 yenerek BAL Ligi’nde kalma hakkını kente kazandırdı. Manavgat Belediyespor’un azimli futbolcuları, çeşitli bahanelerle takımı bırakıp giden 9 futbolcuya rağmen, sahada muhteşem pozisyonlara imza attı. 80’inci dakikada AlaınSerge Abaka’nın golü ile galibiyet elde eden Manavgat Belediyespor’u, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de yalnız bırakmadı. Maçı büyük bir heyecanla izleyen Başkan Sözen, maç sonunda futbolcularla birlikte büyük bir coşku yaşadı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen takımı yarı yolda bırakıp giden Murat Berge, Adem Ercan, Murat Demirezen, Mertcan Özsoy, Celalettin Topçu, Ahmet Gündoğdu, Ömer Seis, İbrahim Resul Canbek ve Aygün Berkay Anlı isimli 9 futbolcuyla ilgili konuştu. Sözen, “Ulu Önder Atatürk’ün, ‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim’ sözünde dediği gibi, ülkemizin, gerçekten sporcunun, önce ahlaklı olanlarına ihtiyacı olduğunu, bir kez daha anlamış bulunuyoruz. BAL Ligi’nde mücadele eden Manavgat Belediyespor’umuzun futbolcuları, çeşitli bahaneler uydurarak, takımı yarı yolda bırakıp giden9 kişiye rağmen, yürek, azim ve cesaretleri ile oynayarak önemli bir başarıya imza atmıştır. BAL Ligi’nde kalma hakkını kentimize kazandıran futbolcularımız, bu örnek davranışlarıyla, Manavgat halkını maça çıkmamakla tehdit eden,‘sözde futbolculara’son derece büyük ve hayatlarında unutamayacakları anlamlı bir ders vermiştir. Hepimizi gururlandıran Manavgat Belediyespor takımımızın futbolcularına, teknik heyetimize, takımımızı yalnız bırakmayarak her an yanlarında olan taraftarlarımıza ve tüm Manavgat halkımıza tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir