Başkan Sözen’den kız öğrencilere veda yemeği

Başkan Sözen’den kız öğrencilere veda yemeği
Başkan Sözen’den kız öğrencilere veda yemeği15.07.2017 12:10

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,“Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrencilere Büyük Şelale’de veda yemeği verdi

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kırsal mahallelerde konaklayan kız öğrenciler için düzenlenen “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrenciler ile birlikte Büyük Şelale’de akşam yemeğinde buluştu. 12 gün boyunca Manavgat Belediyesi’nin çatısı altında eğlenceli aktiviteler, Manavgat gezileri ve kişisel gelişim dersleri alan kız öğrenciler için düzenlenen yemek neşeli anlara sahne oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yemeğin ardından kız öğrenciler ile birlikte uzun uzun sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Kız öğrenciler kendilerine bu imkanı sunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

 

“KIZLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZLERE GÜÇ VE GURUR VERİYOR”

Öğrenciler, “12 gün boyunca hem kendimizi geliştirdik hem de yeni arkadaşlar edindik. Başkanımız Şükrü Sözen ve öğretmenlerimiz bizlerle bir anne baba gibi ilgilendi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise,  “Kamp projemizin ilk grubunda yer alan öğrencilerimiz ile güzel bir akşam yemeğinde bir araya geldik. Çocuklarımız 12 gün boyunca verimli bir eğitim ve tatil dönemi geçirdi. Kızlarımızın mutluluğu bizlere güç ve gurur veriyor. Projemiz devam edecek” dedi.

 

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir