Başkan Sözen’den Babalar Günü mesajı

Başkan Sözen’den Babalar Günü mesajı
Başkan Sözen’den Babalar Günü mesajı17.06.2017 12:55

Manavgat Belediye Başkanı  Şükrü Sözen, Babalar Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Sözen mesajında şunları iletti:

 

 

“Türk örf ve adetlerinde babalarımızın aile içinde merkezi bir konumu vardır. Evin direği, ailenin dayanak noktasıdır. Çocukların hayata hazırlanmasında, sosyalleşmesinde önemli yer tutmaktadır.

 

Aile anne, baba ve çocuklardan oluşan bir bütündür. Ailede babalarımızın varlığı çocukların özgüven kazanmalarında önemli bir unsurdur. Babası ile

açık bir iletişim içinde çocuklar, hayata ve geleceğe daha güvenle bakacaklardır.

 

Babalar, çocuk açısından himaye eden, kuşatan, güven veren bir unsurdur. İnsan babalık duygusunu baba olunca daha iyi anlar.

 

Babalarımız her an saygıyla anılması gereken değerli varlıklarımızdır. Bu özel günler babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalıdır. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmek için her türlü fedakarlığı gösteren değerli varlıklarımızdır.

 

Babalar, yılda bir gün değil her an saygıyla ve sevgiyle anılmalıdır. Bu vesileyle tüm babaların ve baba adaylarının gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

                                                 

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir