Başkan Boztaş, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutladı

Başkan Boztaş, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutladı
Başkan Boztaş, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutladı21.04.2017 17:15

Boztaş, “Meraklı ve öğrenmeye aç, yeniliklere ve değişime açık, bilimin ışığında yetişecek yeni nesiller her alanda olduğu gibi ekonomi kulvarında da bizi geleceğe taşıyacaktır”.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Boztaş mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. Bu anlamlı armağanla Gazi Mustafa Kemal Atatürk çocuklara önem verdiğini ve bizlerin de vermemiz gerektiğini açıkça beyan etmiştir.

Dünyada çocukların kutladığı tek bayram olması münasebetiyle bütün dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış buluşmasına ve kaynaşmasına aracılık eden evrensel bir bayram olan 23 Nisanı ve TBMM’nin açılışının 97. yıl dönümünü coşkuyla kutluyoruz.

MATSO ailesi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ihmal etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meraklı ve öğrenmeye aç, yeniliklere ve değişime açık, bilimin ışığında yetişecek yeni nesiller her alanda olduğu gibi ekonomi kulvarında da bizi geleceğe taşıyacaktır. O nedenle çocuklarımızın başarılarını teşvik etmeliyiz. Çocuklarımız bizim gücümüzün menşei olan bu değerler yardımıyla Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyetler seviyesine ve hatta ilerisine ulaşmalıdır.

Bu vesile ile sevgi dolu yürekleri ile geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin ve TBMM’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz””

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir