BAŞARI'LI MİNİKLERDEN ANLAMLI ZİYARET!

BAŞARI'LI MİNİKLERDEN ANLAMLI ZİYARET!
Başarı Koleji 3.sınıf öğrencileri ve öğretmenleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, öğretmenleri eşliğinde Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu'nu ziyaret ettiler.08.12.2018 08:11


 Kardeşleri ile birlikte derslere katılarak sohbet eden öğrencilerimiz anlamlı bir gün geçirdiler.

Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu öğrencileri de Başarı'lı miniklerin ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek sınıflarını ve okullarını gezdirdiler.

İlkokul Müdürümüz Ali İbrahim Öz, bu anlamlı ziyaret için öğretmen ve öğrencilerimize, öğrencilerimizi sevgiyle ağırlayan kardeş okul öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

 

Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu Müdürü Ali Hakan Öz, ziyaretin öğrencilerin kaynaşması ve morallerinin yükseltilmesi açısından çok verimli olduğunu söyleyerek Başarı Koleji yönetici ve öğretmenlerine teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başarı Koleji 6. Sınıf öğrencileri, Engelliler Haftası’nda okul bünyesinde düzenledikleri kermesten elde edilen geliri ihtiyaç sahibi engelli arkadaşları için harcadılar.

Kermesten elde edilen gelir ile kıyafet ve çeşitli hediyeler alan Başarı Koleji öğrencileri, Özel Esma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezindeki öğrencileri ziyaret ederek dağıttılar.

Başarı Koleji 6.sınıf öğrencileri, Engelliler Haftasında Matematik öğretmenleri Nebihe Öz koordinesinde okul bünyesinde düzenledikleri Pi Günü kermesinde elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi engelli arkadaşlarına kıyafet ve çeşitli hediyeler alarak eğitim gördükleri okullarında ziyaret ettiler.

Başarı Koleji öğrencileri hediyelerini engelli arkadaşlarına verirken, engelli arkadaşları da onlara pasta ve içecek ikram ettiler. Öğrenciler, Özel Esma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde engelli arkadaşlarının ders gördüğü sınıfları gezerek, öğretmenlerden bilgiler aldılar. Öğrencilere engelli arkadaşlarının özel eğitim okullarında hangi konuları öğrendiklerini, hangi kazanımları gerçekleştirdiklerini Özel Esma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi yetkilisi ve Sınıf Öğretmeni Mahmut Yetkin anlattı.

Başarı Koleji öğrencilerinden Hazal Aladoğan kemanıyla engelli arkadaşlarına müzikler çalarak, hep birlikte aralarındaki engeli kaldırıp karşılıklı oynadılar.

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir