BAŞARI KOLEJİ’NE ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN TEŞEKKÜR BELGESİ!

BAŞARI KOLEJİ’NE ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN TEŞEKKÜR BELGESİ!
Başarı Koleji’ne, İçişleri Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen, 'BİZ ANADOLU'YUZ' projesinin ilimizde hayata geçirilmesi süreçlerinde, Doğu ile Batı arasında kurulan gönül köprüsüne, üç bine yakın öğrencimizin şehrimizle ve şehrimizdeki akranlarıyla bütünleşmesine sunduğu katkılardan dolayı Antalya Valiliği tarafından ‘teşekkür belgesi’ verildi. 12.01.2019 11:25

 Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, ‘Teşekkür Belgesi’ni Manavgat Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen törende Manavgat Şube Müdürleri Cavit Sevim ve Yusuf Usta’nın elinden aldı.

 

Manavgat Şube Müdürleri Cavit Sevim ve Yusuf Usta, İçişleri Bakanlığı'nca ortak kültürel değerlerin paylaşılması amacıyla hayata geçirilen "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden Antalya’ya gelen öğrencileri, en güzel şekilde ağırlayan Başarı Koleji’ne katkılarından dolayı teşekkür ederek başarılar dilediler.

 

Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal konuşmasında, iller arası kardeşlik köprüsü kurulmasının hedeflendiği ‘Biz Anadoluyuz’ Projesi kapsamında Başarı Koleji’ne gelen öğrencileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek böylesine anlamlı bir projenin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi. “İçişleri Bakanlığı’nın bu son derece anlamlı projesine, okul olarak katkıda bulunmaktan onur duyduk.

Başarı Koleji olarak kapımız her zaman tüm öğrencilerimize açıktır.” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir