Başarı Koleji’nden Prof. Dr. Sert’e ziyaret

Başarı Koleji’nden Prof. Dr. Sert’e ziyaret
Başarı Koleji’nden Prof. Dr. Sert’e ziyaret20.04.2017 16:48

Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak ve İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz’den oluşan Başarı Koleji Yönetimi, geçtiğimiz günlerde Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacer Bakır Sert’i ziyaret etti.

 

Prof. Dr. Hacer Bakır Sert’i başarılarından dolayı kutlayan Başarı Koleji Yönetimi, Başarı Koleji’ne verdiği desteklerden dolayı da kendisine teşekkür ederek bundan sonraki etkinliklerde kendilerini okullarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacer Bakır Sert’i başarılı projelerinden dolayı tebrik eden Okul Yönetimi, projelerin Manavgat için gurur verici bir gelişme olduğunu ifade ederek, başarılarının devamını diledi.

Başarı Koleji Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacer Bakır Sert, Manavgat’ı yüksekokul olarak ve üniversite olarak daha güzel yerlere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Prof. Dr. Sert, Başarı Koleji ile iş birliği içerisinde yeni etkinlikler yapmaktan mutluluk duyacağını, her zaman için bu tarz etkinliklere destek vereceğini dile getirdi.

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir