BAŞARI’LI VELİLER MASA TENİSİNDE YARIŞTI!

BAŞARI’LI VELİLER MASA TENİSİNDE YARIŞTI!
Başarı Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Veliler Arası Masa Tenisi Turnuvası, ödül töreni ile sona erdi.05.01.2019 13:47

Başarı Koleji tarafından geleneksel hale getirilen Veliler Arası Masa Tenisi Turnuvasında erkeklerde İbrahim Çağlar, bayanlarda ise Nataly Güneylioğlu şampiyonluk kupalarının sahibi oldular.

 

Başarı Koleji tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Veliler Arası Masa Tenisi Turnuvası, bu yıl da büyük bir mücadeleye sahne olan maçlar sonucunda dereceye giren velilerin madalya ve kupalarının verilmesiyle son buldu.

 

Bayanlar ve erkekler olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen turnuvada, kategorilerinde ilk üç derece alan veliler madalya ve kupa ile ödüllendirilirken, turnuvaya katılan velilere de katılım madalyası verildi. 

 

Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Başarı Koleji ailesini böylesine güzel organizasyonlarda bir araya getirmekten, aralarındaki dostluk ve arkadaşlıkları pekiştirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek turnuvaya katılan ve destek olan tüm velilerine ve Beden Eğitimi Zümresine teşekkür ederek, dereceye giren başarılı velilerini kutladı.

 

Turnuvada dereceye giren velilerin isimleri şöyle;

 

Erkeklerde;

1. İbrahim Çağlar

2. Fatih Dinçer

3. Evren Kubaç

 

Bayanlarda;

1. Nataly Güneylioğlu

2. Ayşe Şentürk

3. Kadriye Yılmaz

 HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir