BAŞARI’LI MİNİKLER SEVİMLİ DOSTLARI ZİYARET ETTİ!

BAŞARI’LI MİNİKLER SEVİMLİ DOSTLARI ZİYARET ETTİ!
Başarı Koleji 1.sınıf öğrencileri, Dünya Çocuk Hakları etkinlikleri kapsamında İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz koordinesinde, Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi'nde sevimli dostları ziyaret etti.08.12.2018 08:12

Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi'nde, Başkan Şükrü Sözen, yerleşik yabancı kadınlar ve Başarı Koleji öğrencilerinin katılımıyla etkinlik düzenlendi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Başarı Koleji öğrencileri ve Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği (MAYDER) üyesi yerleşik yabancılar ile birlikte Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barındırma ve Bakım Merkezi'ni ziyaret etti.

Ziyarette Başarı’lı minikler evcil hayvanlarla birlikte eğlenceli zaman geçirirken, Başkan Sözen ile hayvanları besledi. MAYDER üyeleri de Başkan Sözen ile birlikte tulum giyerek hayvanların yaşam alanını temizledi.

Başkan Sözen, görevli veteriner ve çalışanlara teşekkür etti. Başarı Koleji öğretmen ve öğrencileri, Başkan Sözen ile böyle anlamlı bir etkinliğe katıldıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler. Başarı’lı öğrenciler de hayvanlarla eğlenceli vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir