Bahçeşehir’den Bursa, Çanakkale, İstanbul gezisi

Bahçeşehir’den Bursa, Çanakkale, İstanbul gezisi
Bahçeşehir’den Bursa, Çanakkale, İstanbul gezisi15.05.2017 16:11

Özel Manavgat Bahçeşehir Ortaokulu 5.6.7. ve 8. Sınıfları kapsayan, 10- 14 Mayıs arasında 4 Gündüz 5 Gece süren Bursa, Çanakkale, İstanbul gezisini gerçekleştirdi.

 

Gezi programı Bursa Cumalı Kızık Köyü, İnkaya Çınarı, Bilim ve Teknoloji Müzesi,Osman Gazi ve Orhangazi Türbeleri, Yeşil Türbe, Bursa Ulu Cami, Çanakkale Truva Atı, Tarihi Gelibolu 1915 Çanakkale Savaşları Şehitlikleri, İstanbul Dikilitaş, Hipodrom, Sultan Ahmet , Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Galata kulesi, Vialand AVM, Minyatürk, Koç Müzesi, Eminönü, Kız Kulesi, Boğaz turuyla panoramik olarak İstanbul anlatımı, Via Port AVM şeklinde gerçekleşti.  Geziye 122 öğrenci, 1 Okul Müdürü, 8 Öğretmen, 1 Hemşire katıldı.

 

 

“BOL BOL HATIRA BİRİKTİRDİK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Manavgat Bahçeşehir Ortaokul Müdürü Şerafettin Avcı; “ Başta Bahçeşehir-Uğur Okulları Manavgat Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Turgut Aydın’a öğrenci ve öğretmenlerim adına çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerim ve bizler tarihimize ve kültürümüze saygı çerçevesinde yaptığımız gezide yeni bilgiler öğrendik. Harika dolu dolu bir program yaşadık, bol bol hatıra biriktirdik. Manavgat'ta bu güne kadar yapılmış en kalabalık öğrenci gezisini çok şükür başarı ile bitirdik.Bu süreçte geziyi organize etmede bana yardımcı olan Sınav Koordinatörümüz Sezer

Akdeniz'e, biz gezide iken okuldaki idari işleri organize eden Beden Eğitimi Öğretmeni Umut Can Bayer'e, gezi boyunca öğrencilerle tek tek ilgilenen Hemşiremiz eşim Emine Avcı’ya , görevli öğretmenler Şeyda Er, Sebahat Özen, Alime Yıldız, Yasemin Eroğlu, Gökhan Deniz,İsmet Deniz, Rehber Öğretmen Emine Irmak Namlı'ya çok teşekkür ederim. Biz gezide iken okuldaki dersleri ve işleyişi yürüten öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Tur rehberlerimize özellikle Hilmi Çalış beye çok teşekkür ederim. Araç kaptanlarımıza çok teşekkür ederim. Okul Müdürleri olarak bu kadar kalabalık bir organizasyonda programları tamamlamada bizlere her daim güzellik katan Bahçeşehir kültürünü özümsemiş enerji dolu öğrencilerim olduğunu bir kez daha keşfetme imkanım oldu. Bütün öğrencilerimi kutluyorum ve hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizlere ve çocuklarına güvenen bu gezinin gerçekleşmesini sağlayan ailelerimize , geziye gönderen velilerimize çok teşekkür ederiz.Gezi süresince olgun ve örnek davranışlar sergileyen bu kadar harika evlatlar yetiştiren Annelerin gününü de bu vesile ile tekrardan kutluyorum” dedi.

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir