Bahçeşehir’den Bahar Şenliği

Bahçeşehir’den Bahar Şenliği
Manavgat Bahçeşehir Koleji 9. Bahar Şenliği öğrenci, öğretmen, veli ve misafirlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Bahar Şenliği’nde öğrenciler müzik eşliğinde dans edip şarkılar söyledi, eğlenceli yarışmalarla şenliğin tadını çıkarttı.01.05.2019 15:11

Manavgat Bahçeşehir Koleji’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bahar Şenliği’nin 9.’su okul bahçesinde gerçekleştirildi. Şenlikte öğrenciler canlı müzik eşliğinde dans edip şarkılar söyledi, eğlenceli yarışmalar ve deve, at ve midillilere binerek şenliğin tadını çıkarttı.

Manavgat Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın, 9. Geleneksel Bahar Şenliği’nin şarkılar eşliğinde eğlenceli oyunlar ve etkinliklerle gerçekleştiğini ifade ederek, “Katılan değerli misafirlerimize, velilerimize, emeği geçen öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Manavgat Bahçeşehir Koleji tarafından düzenlenen şenliğe Manavgat Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Yaşar Bulut ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Gastronomi Derneği Başkanı Hamza Yalçın, öğrenciler, öğretmenler, veliler katıldı.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir