Bahar geldi, Manavgat çiçek açtı

Bahar geldi, Manavgat çiçek açtı
Bahar geldi, Manavgat çiçek açtı01.03.2018 14:55

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Manavgat Hizmet Birimi, daha güzel bir Manavgat için, Cadde ve Bulvarlarında kış ayında 260 bin çiçek ekimi geçekleştirdi bununla birlikte peyzaj ve bakım işlemlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Manavgat Hizmet Birimi geçtiğimiz kış aylarında ilkbahar mevsimi için Büyükşehir’in sorumluluk alanı içinde olan, park, kaldırım ve refüjlere dikimini tamamladığı baharın da müjdecisi olan lale, gül ve diğer çiçek türleri, bulvar ve caddelerde renk cümbüşleri oluşturdu. Etrafa güzel kokular saçan mevsim çiçeklerinin, ortaya koyduğu görsellik vatandaşların da ilgi odağı haline geldi.

RENK CÜMBÜŞÜ

Dikim çalışmalarının kısa sürede tamamlanıp açan çiçekler ilkbaharın gelmesiyle birlikte yeşil alanlar ve parklar çiçek kokusu ile baharın habercisi oldu. Açan çiçeklerin bakımları yanı sıra ekipler, ağaç, bitki ve yeşil alanların bakım çalışmalarını da yürütüyor. Çiçeklerin açmasıyla birlikte Manavgat adeta renk cümbüşüne dönüştü. Daha güzel bir Manavgat için ekipler var gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

Haber Merkezi

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir