Baba-oğul muhtarlar mazbatalarını aldı

Baba-oğul muhtarlar mazbatalarını aldı
31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin tamamlanmasından sonra Mahalle Muhtarları mazbatalarını alarak görevlerine başladı.12.04.2019 13:57

Manavgat’ta Aydınevler Mahalle Muhtarılıpı’na seçilen Tahsin Yılmaz ile oğlu Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adaylığına seçilen Ömür Yılmaz, birlikte gidip mazbatalarını alarak görevlerine başladı.

 

31 Mart Mahalli İdareler Mahalle Muhtarlığı seçiminde Manavgat’ta ilginç bir olay yaşandı. İki ayrı mahalleden aday olan baba-oğul muhtar seçilerek mazbatalarını alıp görevlerine başladı.

 

Manavgat  Aydınevler Mahallesi'nde 4 dönemdir muhtarlık yapan ve aynı zamanda da Manavgat Muhtarlar Derneği Başkanı olan Tahsin Yılmaz, tekrar aday olarak seçimi yeniden kazandı. Oğlu Ömür Yılmaz ise komşu mahalle Mimar Sinan Mahallesi'nden muhtar adayı oldu. Muhtarlık seçimlerinin sonuçlanmasından sonra baba Tahsin Yılmaz ile oğlu Ömür Yılmaz Manavgat Adliyesi İlçe Seçim Kurulu’na gelerek mazbatalarını aldı.

Mutluluklarını dile getiren baba-oğul muhtarlar seçmenlerine teşekkür ederek, mahallelerin sorunlarına ortak sahip çıkacaklarını belirttiler.

HABER MERKEZİ

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir