AYDIN;” YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIRIZ”

AYDIN;” YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIRIZ”
Manavgat Searvisçiler Odası başkanı Mustafa Aydın 2018-2019 eğitim öğretim yılı dolayısıyla basın açıklaması yaptı.15.09.2018 12:01

Servisçiler Odası  başkanı Aydın :” 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılımız bugün  itibari ile başlamış  bulunmaktadır. Öncelikle 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının tüm Milli Eğitim Camiasına ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, huzurlu, güvenli ve kardeşlik ortamı içinde geçmesini dilerim. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında olduğu gibi  2018-2019 yılında da disiplinli, ahlaklı, dürüst ve ilkeli bir şekilde Manavgat’ımızın geleceğini  taşımaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yeni sezonumuzun başlamasıyla  okul servislerimizi de her yönüyle yeni Eğitim ve Öğretim yılına hazırlamış bulunmaktayız diyen Aydın :”  Her yıl olduğu gibi bu yılda araçlarımız gözden geçirilerek, Öğrenci Servis Hizmetleri Yönetmeliğinin belirlediği tüm şartlara haiz deneyimli şoför ve rehber personellerimiz görevlerine hazırlanmışlardır. Her bir personelin adli sicil kaydı alınarak güvenilirlik araştırılması yapılmıştır.  Bizler Manavgat ilçemizde 322 ortağımızla Türkiye’nin en etkin kooperatiflerinden biri olarak, Velilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak değerli varlığımız olan evlatlarımızın sevkini icra ederek öğrencilerimiz ile aynı Eğitim ve Öğretim heyecan ve duygusunu birlikte yaşama ayrıcalığını tadıyoruz. Öğrencilerimizin model aldığı nadir meslek mensuplarından birini yapmak şüphesiz sektör temsilcilerimiz açısından bize bir ayrıcalıktır. İlçemiz adına yaptığımız iş çok değerli çok anlamlı ve manalı bir iş olup, Kooperatifimiz himayesinde çalışan servisçi esnafımızın emek, gayret ve titiz çalışmaları neticesinde öğrenci servis sektörümüz ciddi anlamda takdir gören bir hizmet sektörü haline gelmiştir” dedi.

 

Aydın :”Vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar değerli,  güzel ve bi o kadar da hassasiyet isteyen bir meslek olduğunun bilincinde olarak her yıl daha iyi daha kaliteli ve günümüz teknolojisine uyum sağlayarak servis hizmeti vermeye devam edeceğiz. Velilerimizden de üzücü sonuçlarla karşılaşılmaması için düşük ücretlerle taşıma yapan hiçbir kurum ve kuruluş tarafından benimsenmeyen korsan araçlara itibar etmemelerini önemle rica ediyorum.  Ayriyeten, Yeni sezonumuzda Manavgat sınırları dahilinde bulunan mahallelerimizden okullarımıza çalışmak üzere taşımalı ihaleye açılan toplam 300 hat tın ihalesi ile  Diğer Özel,Tüzel ve Devlet okullarımızla  sözleşmelerimiz yine bizzat  kooperatif tüzel kişiliği adına alınmış ve sözleşmesi imzalanmış olup, 17.09.2018 tarihi itibari ile servis sevklerimiz başlamış olacaktır. Tekrardan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının, Manavgat merkez ve mahallelerinde bulunan okullarımızda görev değişikliği yapılan okul müdürlerimize, yeni açılan okullarımızın öğretmen ve müdürlerine, ders başı yapan çocuklarımız ile ailelerine ve Tüm Servisçi camiasına hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir