Aranan şahıslar Manavgat’ta tutuklandı

Aranan şahıslar Manavgat’ta tutuklandı
Aranan şahıslar Manavgat’ta tutuklandı 15.03.2018 15:23

Manavgat’ta haklarında çeşitli suçlardan hapis cezası bulunan ve aranan 3 şahıs tutuklandı.

 Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

Hakkında Manavgat Ağır Ceza İlamat Masasınca  "Sarkıntılık Yapmak Suretiyle Çocuğun Cinsel İstismarı" suçundan (4 yıl) hapis cezası bulunan R.E.(54) Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, sebze hali içerisinde yakalandı. İşlemlerinin tamamlanmasına müteakiben adli mercilere sevk edilen R.E. tutuklanarak Alanya L Tipi Cezaevine teslim edildi.

Hakkında Alanya Yerel İlamat Masasınca "Cebir, Tehdit ve Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma" suçundan (10 yıl) hapis cezası bulunan Ö.K. (35) Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde yakalandı.İşlemlerinin tamamlanmasına müteakiben adli mercilere sevk edilen Ö.K. tutuklanarak Alanya L Tipi Cezaevine teslim edildi.

12 Mart günü saat 22.00 sıralarında D 400 Karayolu, Sanayi Kavşağında yapılan uygulama esnasında durdurulan bir araç içerisinde Ö.K., O.S. ve kendisini U.Y. olarak tanıtan şahısların bulunduğu araç içerisinde yapılan aramada; (1) adet av tüfeği, (11) adet av tüfeği fişeği ile (4,06) gram Esrar maddesi ele geçirildi.  Şüpheli Ö.K. hakkında "Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşürmek" ve "Uyuşturucu Madde Kullanmak" suçlarından, diğer şüpheli O.S. hakkında "Uyuşturucu Madde Kullanmak" suçundan adli işlem yapıldı. Kendisini U.Y. olarak tanıtan şahsın yapılan inceleme sonucunda C.P.(32) isimli şahıs olduğu ve hakkında; "Hükümlü ve Tutuklunun kaçması", "Silahlı Yağma", "Basit Yaralama" ve "Tehdit" suçlarından olmak üzere toplam (4) ayrı suçtan arandığı ve cezaevi firarisi olduğu tespit edildi.


Şüpheli C.P. hakkında "Başkasına Ait Kimlik Bilgilerinin Kullanılması" ve "Uyuşturucu Madde Kullanmaktan" adli işlem yapıldı, işlemlerinin tamamlanmasına müteakiben adli mercilere sevk edilen C.P.  tutuklanarak Alanya L Tipi Cezaevine teslim edildi.

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir