Antalyalı gençler Ankara’da buluştu

Antalyalı gençler Ankara’da buluştu
Antalyalı gençler Ankara’da buluştu 06.12.2017 15:38

Ankara’da Bakanlıklar ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan Antalyalı gençler Ankara Balgat’ta bir araya geldi.

Genç bürokrat adayları amaçlarının başta Ankara olmak üzere diğer illerde görev yapan Antalyalılarla tanışmak, yardımlaşmak ve Antalyalılık duygu ve düşüncesinin geliştirilmesi olduğunu ifade ettiler. Gençler ayrıca fikir ve tecrübelerinden istifade etmek için Antalyalı işadamı, siyasetçi ve bürokratları da daha sonraki buluşmalara davet edeceklerini söyledi. Gençler hem buluşmaların son derece yararlı olduğunu düşündüklerini dile getirdiler.

İLK BULUŞMA GERÇEKLEŞTİ

Ankara’daki bu ilk buluşmaya İçişleri Bakanlığından Abdullah Yüksel, Mehmet Tomak, Adalet Bakanlığından Özlem Tomak, Devlet Personel Başkanlığından Mustafa Avcı, Hasan Altay, Başbakanlıktan Mehmet Topaca, Gümrük ve Ticaret Bakanlığından Abdullah Çiftçi, Gökbörü Balcı, Dışişleri Bakanlığından Hüseyin Şen, Maliye Bakanlığından Fatih Erdoğan, Göç İdaresinden Hasan Kahraman, Mustafa Çelik, Abdullah Turgut, Selim Vural, Sosyal Güvenlik Kurumundan Mustafa Kahya ve Serbest Avukat Mustafa Fatih Sarı katıldı.

Gençler ilk buluşmada, buluşmaların çeşitli etkinlikler şeklinde düzenli aralıklarla hem Ankara’da hem de Antalya’da gerçekleştirileceği ve etkinliklere katılımın da sürekli artacağı temenni ile ayrıldılar.

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir