Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na Av. Yavuz Çağlar Atandı

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na Av. Yavuz Çağlar Atandı
Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına Av. Yavuz Çağlar getirildi. Çağlar, “Devraldığımız kutlu sancağı Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin çizdiği yolda ve Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş Beyefendi'nin emir ve talimatları doğrultusunda, yalnızca Cenâb-ı Allah'ın rızasını gözeterek daha ileriye taşımanın azim, gayret ve duasında olacağız” dedi.05.08.2019 16:10

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına Av. Yavuz Çağlar getirildi. Çağlar yaptığı ilk açıklamasında, Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına vekaleten atandığını ifade ederek şunları söyledi:

“Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş Beyefendi’nin tensip ve takdirleriyle Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına vekaleten atanmış bulunmaktayım. Öncelikle şahsımı, şeref ve vebalinin şuurunda olduğumuz bu ulvi makama layık gören Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş Beyefendi'ye teşekkür ediyorum.

Devraldığımız kutlu sancağı Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin çizdiği yolda ve Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş Beyefendi'nin emir ve talimatları doğrultusunda, yalnızca Cenâb-ı Allah'ın rızasını gözeterek daha ileriye taşımanın azim, gayret ve duasında olacağız. Bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı Alperen Tuğrul Küreşoğlu Başkanımıza da teşekkür eder, yolunun bahtının açık olmasını dilerim. Allah yâr ve yardımcımız olsun”dedi.

HABER MERKEZİ

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir